Reply on: fobust #91763:
Hlavne je tam zatiaľ ešte zákaz vjazdu (tesne za diaľnicou, nie až pri hranici) 
S tým vlakom, súhlasím, problémom však je (podobne ako pri autobuse do Hainburgu) výška cestovného.

Mozno lem kazdy druhy ci stvrty spoj iduci do Kopcian. Dokonca ak by sa urobila cesta ku Carefouru, tak by si ju aj priplatil si myslim.
fobust
Stav komunikácia nie je zlý, len je veľmi úzka, ale pri hustote premávky je to jedno. Samozrejme, po vstupe do Schengenu sa to môže zmeniť. Každopádne zachádzanie každého n-tého spoju linky 80 do Kitsee by sa zrealizovať dalo. Otázne je či je to treba, nakoľko tam jazdí denne viacero vlakov.