Jazdia do Rajky cez Rusovce tie Talenty ako sa tu nedávno spomínalo? A je maďarská posádka vlaku informovaná o existencii nejakej tej experimentálnej etapy BID? ?
Alebo inak sa spýtam: už ste niekto boli vyskúšať obnovené železničné spojenie medzi Rusovcami a Petržalkou? ?
Alebo inak sa spýtam: už ste niekto boli vyskúšať obnovené železničné spojenie medzi Rusovcami a Petržalkou? ?

Ámos
1. mam pocit ze ta komunikacia nie je v najlepsom stave
2. do Kittsee jazdi vlak
3. p. Cilek sa rozhodol (podla jeho slov ci sa to niekomu paci alebo nie) ze linka bude jazdit do Hainburgu tak bude jazit tam.
Ale inak dobry napad ako predlzit L80