Chcem touto cestou "poďakovať" vodičovi 96/4, ktorý zastavil na linke 70 na ASMN ako tretí v poradí a neunúval sa znovu zastaviť pri označníku, takže sa jedna babka s francúzskymi barlami, ktorá čakala pri označníku, musela štverať do Karosy na linke 50.
Ámos
neda sa vyhoviet kazdemu
jednu chcu tych 30 iny 20 niekto chce aby sa nekurilo vobec, neda sa vyhoviest vsetkym