Reply on: Martin Fundárek #91617:
To by som videl jednoznačne na sťažnosť. BEÚS síce na emailové sťažnosti, nevybavené elektronickým podpisom, stereotypne odpovedá, že nie sú vybavené potrebnými náležitosťami a preto ich blablabla nebude riešiť, ale aspoň to tie lenivé psy tam prinúti NIEČO spraviť.Mimochodom, podobnú sťažnosť budem dnes posielať na DPP - v zastávke bez nástupného ostrovčeka stojí električka. Za ňou stoja autá, čakajúce na odbavenie cestujúcich. Do toho sa prirúti uponáhľaný debil, postaví sa vedľa tých áut a otvorí dvere. Cestujúci sa motajú medzi autami, autá nemôžu bezpečne opustiť priestor zastávky a trkvas na najbližších semaforoch tak či tak stojí za súpravou, ktorá stála pred ním a čaká na ďalší signál, lebo si musí po predchádzajúcej súprave postaviť výhybku.
Ámos
DP zobere "x" pocet busov za cenu "y"
Zivotnost podla vyrobcu bude 12 rokov.
rocna splatka teda bude y/12
"x" busov rocne usetri na pohonnych hmotach, nahradnych dielcoch, udrzbe, mzde pracovnikov udrzby financie v mnozstve "z"
tato suma "z" pojde rocne na splatky uveru.
Je samozrejme ze DP bude musiet pridat aj z inych zdrojov, ale uspora "z" pomoze pri financovani
Re #91618 JamaVOku: si jama a ta je v slovencine tá ? ? ?