K ZMENÁM MHD V PETRŽKE
84 - To odklonenie od EUBA je totálna kravina. Keď som to písal na DPB či by ju nespojili s 83 a 34 aby vznikla silná linka s intervalom 4/7,5/5//12 s možnosťou točenia sa po osi zastávok Šustekov - Bulíkova - EUBA - Šustekova,dostal som zápornú odpoveď. Ale ja som vždy bol opľutý, keď som tu hovoril o dákych zmenách v linkovaní, tak si užívajte linkovania od vyvolených. Hlavne aby ste ho riadne zastávali!!! Na to nezabúdajte!!! Ok, LAMINÁTKA??? A hlavne nezabudni navrhnúť rozdelenie 83 na dve časti lebo v centre naberá meškanie tak aby ho nenabrala, ok? A 63 a 59 tiež,dobre?
84 - To odklonenie od EUBA je totálna kravina. Keď som to písal na DPB či by ju nespojili s 83 a 34 aby vznikla silná linka s intervalom 4/7,5/5//12 s možnosťou točenia sa po osi zastávok Šustekov - Bulíkova - EUBA - Šustekova,dostal som zápornú odpoveď. Ale ja som vždy bol opľutý, keď som tu hovoril o dákych zmenách v linkovaní, tak si užívajte linkovania od vyvolených. Hlavne aby ste ho riadne zastávali!!! Na to nezabúdajte!!! Ok, LAMINÁTKA??? A hlavne nezabudni navrhnúť rozdelenie 83 na dve časti lebo v centre naberá meškanie tak aby ho nenabrala, ok? A 63 a 59 tiež,dobre?
aj som sa pytal jedneho nemenovaneho uja z vedenia a ten odpovedal .. to si kde ci tal v novom case ? a sa pousmial na tom
Ike
"obrazne povedané, nemôžete do autobusu voľne nastúpiť vo Wolfstahli a odviesť sa do Bratislavy"
- akoze nie? nastupim, kupim listok u vodica a idem... popripade doma sadnem za net, objednam listok cez net a idem... som zvedavy v kolkych automatoch bude ten speci listok predavat a ako ho budem zhanat...
"linka SAD je medzimestskou linkou"
- bodaj by nebolo ked je to medzi mestami, dokonca statmi
"Naša koncepcia je postavená na filozofii MHD, ktorá lepšie zodpovedá potrebe občanov"
ROFL, nech sa pozrie ako kvoli zabezpecovanie "potreby" obcanov, sa jeho obcania vozia v deravych CNG vrakoch