Nuz zo vcera na dnes som mal N21,ale zastavky su stale v povodnej polohe,zase sa niekto unahlil s info o zmene,taktiez dodnes nie je zriadena zastavka PRIDANKY v smere na Hl.stanicu pre N21 a N37,hoci palubak,transparenty a aj zastavkove CP pisu,ze zastavka funguje.
Zmena polohy zastávky ŽST Lamač pre linky 30, 37, 38, 63, 92, N37 a
zmena obsluhy zastávok na linke N21 od 15.10.2007
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Od 15. októbra 2007 od cca 10.00 dôjde k zmene obsluhy zastávky ŽST
Lamač. Linky 30, 37, 38, 63, 92, N37 budú v smere z Lamača na Patrónku
obsluhovať nové nástupište až za križovatkou s ulicou Janka Alexyho. Na
pôvodnom nástupišti bude zastavovať iba linka 23. Linka N21 v smere na
Hlavnú stanicu nebude zastavovať na zastávke Na vrátkach, ale na novom
nástupišti zastávky ŽST Lamač.
Zmena polohy zastávky ŽST Lamač pre linky 30, 37, 38, 63, 92, N37 a
zmena obsluhy zastávok na linke N21 od 15.10.2007
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Od 15. októbra 2007 od cca 10.00 dôjde k zmene obsluhy zastávky ŽST
Lamač. Linky 30, 37, 38, 63, 92, N37 budú v smere z Lamača na Patrónku
obsluhovať nové nástupište až za križovatkou s ulicou Janka Alexyho. Na
pôvodnom nástupišti bude zastavovať iba linka 23. Linka N21 v smere na
Hlavnú stanicu nebude zastavovať na zastávke Na vrátkach, ale na novom
nástupišti zastávky ŽST Lamač.
"o 2 týždne" malo byť ?
S499.1023
Mohol by si ale uviesť ten príspevok, kde ktorý diskutujúci uviedol akýsi odkaz na adresu, kde sú vymenované akési dôkazy pre tvoje bludy? Inak to môžem zhrnúť tak, že si uvaril niečo z vody a teraz skáčeš z témy na tému len aby si dokázal, že, tvojimi vlastnými slovami "nie ty si blbec". Presne podľa breviára diskutéra.