Reply on: Ike #87956:
Hm, 92-ka s jej maximálnym 20-minútovým intervalom by tam iste veľa škody neurobila (predpokladám, že po takomto navýšení vzkm by sa jej interval určite nezlepšil, ale skôr ešte zhoršil).Tak to sa potom čudujem, že 21-ka v špičkách s asi 5-minútovým intervalom na tej Mlynskej nikomu neprekáža...
Re #87957 a #87958 TeBeCe: Vďaka za objasnenie. A to sa s takou preložkou neuvažovalo už pred niekoľkými rokmi? Či uvažovalo, len sa vždy nenašli peniaze?
Ike
"Stránky imhd.sk nie sú stránkami Dopravného podniku Bratislava, a. s. Toto diskusné fórum je určené predovšetkým pre debaty o bratislavskej doprave"
my ta sice polutujeme, vysvetlime ti preco to tak asi je, ale zial nie je v nasej komtenecii spravit nieco ine ako si kolektivne ponadavat