Reply on: KT8 #87932:
Nevidel, ale používam tvoju logiku:"Netusim kto je on ani kto si ty,ale rozhodne mi nepridete ako ludia,co najlepsie poznaju Nitru"
Netušíš kto to je, ale neprídu ti ako ľudia, čo najlepšie poznajú Nitru.
Ja zas netuším kto si ty, ale neprídeš mi ako človek, ktorému ide škola dobre. ?

KT8
BTW,aj ked clovek moze byt v dacom odbornik,nikdy by ma nenapadlo sa takto hlupo a rigidne nad niekym povysovat...