Reply on: Sommelier #86470:
Nuz potesim Ta,ten oznam o kamerach a nahravani uz je vo voze. Vsade kde je Recar Vision s kamerou je nalepka "tento priestor je monitorovany pomocou videozaznamu v zmysle zakona o ochrane osobnych udajov..." 1ks je na vodicovej kabinke 1ks je na harmonike z prednej strany a
1ks je na harmonike vo vleku
lama317
Len neviem si dosť dobre predstaviť, keby, čisto teoreticky, aj k nám nakúpili kopu nových busov, ako by sa to prejavilo na výške cestovného, aspoň kým by vykryli počiatočné náklady... ?