Reply on: Själavrak #85493:
Kde je napísané, že nosná linka z Dúbravky musí ísť just cez tunel?
Ma zopar nedostatkov ako:

) 4. dverami (jedno kridlo do polovice, druhe uplne otvorene) a nikoho to zjavne netrapilo.
fobust
No pekne sa ohýbali keď to skúšali. Ale aj tak je to nedomyslené, keď dvere narážajú o koleso. Osobne by som to ako problém nevidel. SOR mal dať aj dopredu také isté dvere ako sú 2. až 5., podobnej konštrukcie. A bolo by po probléme.