Reply on: Själavrak #85463:
Ak by bola v Rači a Dúbravke jedna nosná linka s intervalom 4 minúty, potom by Petržalka nevyhnutne prišla o prestup smer Dúbravka na Šafku.
dubravka aj petrzalka maju rozdielne koridory, rozdielnu hlavnu os cestovania a ine demograficko-administrativne vztahy 
Dopravák
To vyrábate vozy pre vodičov z radov "batoľatá, alebo nebodaj pre adolescentov?? Pretože už menšiu kabínu vodiča som fakt nevidel...
Ale asi to robia pre trpaslíkov z Hobitova ? ? ?