Reply on: S499.1023 #85393:
No keby mesto začalo vyberať poplatky na chod socky a zároveň znížilo dotácie zo súčasných zdrojov, tak by to nič alebo málo riešilo. Zo súčasných príjmov mesta sa vyčleňuje istá časť na MHD. Ak by sa po zavedení koncesie znížila, tak by sa celá koncesia minula účinku. Prepravca by nenávyšil (alebo len slabo pri porovnaní so súčasným stavom) príjmy a potom by sa znižovanie ceny električeniek pre ľudí ktorí by platili koncesiu nemuselo podariť. Samozrejme, nemám to vypočítané, je to len odhad.
810zssk
Re #85361 007: Znamena to ze ho tu budu testovat?
Re #85369: Citelis Tr? WOW
Re #85373 Peon: Niekto cita tie iste stranky co ja?