Zdravím,
zbieram materiály o MHD a železnici, nájde sa človek, ktorý by mi predal, príp. daroval nejaké materiály?
Ďalej zháňam materiály o starej Bratislavy.
Materiálmi myslím, brožúry, CP, knihy, fotky (aj v dig.) atď.
Alebo ak by ste mi mohli poradiť, kde takéto materiály zoženiem.
Ďakujem. ?
zbieram materiály o MHD a železnici, nájde sa človek, ktorý by mi predal, príp. daroval nejaké materiály?
Ďalej zháňam materiály o starej Bratislavy.
Materiálmi myslím, brožúry, CP, knihy, fotky (aj v dig.) atď.
Alebo ak by ste mi mohli poradiť, kde takéto materiály zoženiem.
Ďakujem. ?
S499.1023
1) Řekl bych, že těch změn nivelety v interiéru je tam tak asi stejně, jako v Sarančeti. Zda dva schody nebo jeden, nepokládám vůbec za podstatné (na rozdíl od debila, který to u objednávky Porschetry za podstatné pokládal a kvůli tomu vznikl paskvil s podélným sezením témeř v ose vozu a při obsazení míst k sezení neprůchozím interiérem.
2) Proč tam tedy nejezdí po celý den dvojice?
3) Jo, souhlasím. Ale PROČ se tedy zvolila tak blbá koncepce?
1) + 5): A co je na koncepci PCC špatného? Mnohem bohatší Němci si dosazovali NP střední články do KT4, do Düwagů a Švýcaři tahají za starými trolejbusy Hess nízkopodlažní vleky.