http://imhd.sk/ba/index.php?w=3329302f30eff2212c24293a2f36ef1f&id=311 - iMHD sa uz pripravuje?
kedy tam pribudne obsah?
kedy tam pribudne obsah?
kedy tam pribudne obsah?
Toto je ten sotoizmus. Proste SOR BN 9.5 je rieseny, ako je rieseny, a niekto to moze povazovat za krasne. PODSTATNE (!) je ale to, ze je to NP !!! (Odhlaidnuc od dalsich drobnych vylepseni od B 9.5)

810zssk
K teme mestskej dopravy: Mohli by sme este tyzden diskutovat o tom ci to je mestska doprava (alebo zas primestska - to je PODLA MNA presnejsie), radsej tu temu nechajme lebo k nicomu to nevedie.