Reply on: 810zssk #84009:
boli casy ked som cestou na hlavnu stanicu na nocak presiel celu trasu L13 pesi...
clovek sa aspon prevetral, pokecal a vytriezvel
clovek sa aspon prevetral, pokecal a vytriezvel

Podmienky by sa mohli stanoviť nejak tak, ako píšeš
Len zopár výčitiek:


A čo tak to vyriešiť trasou N95 cez Nám. SNP a Štúrovu, ako to bolo úplne pôvodne navrhované?
Len na to treba vôľu magoriátu a dopravného inšpektorátu, ak sa nemýlim...
Martin Fundárek
1. Čo je to za prepravný ťah Koliba-Vozovňa Krasňany (str. 22 dole)?
2. Obsluhovanie Mierovej na úkor Gagarinovej - prepojenie Mierovej na Popradskú už nie je? Kedy sa zrušilo? Kedysi chýbalo len prepojenie v opačnom smere.