RE: Peon #84006 lenze,ak si predstavis,ze Ti nastupi s byciklom do druheho vozna BEZ OZNAMENIA a potom ho pricvaknes nebodaj do dveri,lebo uz teraz ked sledujes mamicky ako nastupuju do voza BEZ OHLASENIA ze nastupuje (vsak ma vidi) a takisto Ti neda znamenie (2x zazvonit osoba s obmedzenou sch.pohybu a mamicky s kocikom) tak to neurobi ani cyklista.Ak Ti nastupi pri takom Trescu na Kamenaku,ze ho ani neuvidis ? ? RE:d3kO #83978 klobuk dole pred kvalitou a namahou spracovania,len sa cudujem,cez den nechodi MHD ani do Stupavy ani do Senca,preco ju chcu v noci
? ?
? ?
clovek sa aspon prevetral, pokecal a vytriezvel

Martin Fundárek
1. Čo je to za prepravný ťah Koliba-Vozovňa Krasňany (str. 22 dole)?
2. Obsluhovanie Mierovej na úkor Gagarinovej - prepojenie Mierovej na Popradskú už nie je? Kedy sa zrušilo? Kedysi chýbalo len prepojenie v opačnom smere.