Reply on: d3k0 #83825:
Ak ide o tento môj príspevok: #83705tak aby bolo jasné, tými "debilmi" som nemyslel v žiadnom prípade nikoho z imhd (dúfam, že to tak nevyznelo), ale myslel som tým všeobecne ľudí, ktorí porušujú pravidlá demokracie (napr. teraz v STV) teda konkrétne slobodu slova a tlače, a teda im nezáleží, ako sa bude naša spoločnosť vyvíjať ďalej a na akých hodnotách..
Konkrétne som tým nemyslel nikoho ?
Ale netreba byť paranoidný.
d3k0
Co sa tyka info od externistov, vacsinou je to neuplne a nepresne, co je hodne akurat tak uverejnovania na diskusnom fore. Je sice napr. pekne, ze vieme, ze pride dlha SORka na testovanie, ale podla externistov tu uz mala byt minuly rok, potom v maji a nakoniec v juli. Keby sme taku info dali na web, asi by sme vyzerali ako idioti, kedze ziadna dlha SORka tu este nebola. A mame dat na web info, ze "raz pride klbovy SOR"? Tu je ten rozdiel medzi info v DF a oficialnym info na webe.