COZEEEEE???????:
Návrh na úpravu platu primátorovi hlavného mesta SR Bratislavy
--------------------------------------------------------------------------------
Kód uzn.- 3.3
Uznesenie č. 342/2000
zo dňa 29.6.2000
Mestské zastupiteľstvo po prerokovaní materiálu
určuje
Jozefovi Moravčíkovi, primátorovi hlavného mesta SR Bratislavy, plat vo výške 53 700,-- Sk mesačne a príplatok za riadenie vo výške 6 300,-- Sk mesačne s účinnosťou 1. júla 2000.
- - -
Návrh na udelenie odmeny primátorovi hlavného mesta SR Bratislavy za II. štvrťrok 2000
--------
ten bastard dostava 60 litrov mesacne?!?!?!?!?!?!?!? ZA CO??????????????????? [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] Obesit ho!!!
Uz to nebudem viacej citat, je mi z toho zle!
Návrh na úpravu platu primátorovi hlavného mesta SR Bratislavy
--------------------------------------------------------------------------------
Kód uzn.- 3.3
Uznesenie č. 342/2000
zo dňa 29.6.2000
Mestské zastupiteľstvo po prerokovaní materiálu
určuje
Jozefovi Moravčíkovi, primátorovi hlavného mesta SR Bratislavy, plat vo výške 53 700,-- Sk mesačne a príplatok za riadenie vo výške 6 300,-- Sk mesačne s účinnosťou 1. júla 2000.
- - -
Návrh na udelenie odmeny primátorovi hlavného mesta SR Bratislavy za II. štvrťrok 2000
--------
ten bastard dostava 60 litrov mesacne?!?!?!?!?!?!?!? ZA CO??????????????????? [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] [nadvka] Obesit ho!!!
Uz to nebudem viacej citat, je mi z toho zle!


Ferro
Vcera davali na CT1 taky dokument o prazskych kolektoroch. Vraj tam maju najrozvinutejsiu siet kolektorov v Europe. Kolektory tam vedu aj po sidliskach. A co u nas? Kolko je u nas kolektorov? Ja viem o jednom. Ten ktory nedavno blokoval jeden pruh na Vajanskeho nabrezi.
Turbo: Nahodou som aj ja chcel ist tou 198/5... nakoniec som si to rozmyslel....