Reply on: 810zssk #83028:
Solaris nie je horsi ako MAN? Cize MAN nie je lepsi ako Solaris?
Ty akosi vela o mne vies
Inak, najdi mi jednu anketu kde to je. Este otazocka: co mas s prispievatelom s nickom philips, ktory tu strasil par dni dozadu.




810zssk
Re #83010 kampo: Povedz NAM jeden OPODSTATNENY dovod naco by malo mesto (alebo ktokolvek iny) miliardy na metro. Ak chces, zaplat a postav si pre mna za mna aj sukromne metro.