810zssk tak si kukni viedenske nove busy oni ich maju uplne skvele..tam by som sa nebal ist busom...ale take a u nas?mozno ked uz nebduem zit asi tak....cize o sto rokov mozno mozno aj vaic blee....a za dalsie ja sem nechodim pravidlene naposleddy som tu bol pred rokom asik
Ty akosi vela o mne vies

marian555
A to je naozaj zaujimavé s tými turistami. To som nevedel že turisti preferuju tmu a tunely, obdivujú podzemky pred vonkajším svetom za ktorým prišli ?
A okrem toho by to metro určite využili na trasách ake si napísal, prípadne z hl. stanice do centra, alebo AS Nivy - centrum. ?
Letisko nepišem, nakoľko to bude napojene na železničnu sieť čoskoro (myslím 2010) ?