...a nemusíme sa baviť len o výluke. Zažil som, že na Zlatých pieskoch pristavila cez víkend L56 smerom od Vajnor, zhruba 20 cestujúcich sa z nej rozutekalo na električku smerom do mesta, ktorá tesne pred dobehnutím prvých z nich zavrela dvere a odišla do centra.
Ja netvrdím, že vodič má sústavne na každej zastávke sa stokrát presviedčať, či niekomu nedajbože neujde. Ale keď raz máme nejaký prestupný uzol, a je tu jasne pozorovateľný záujem cestujúceho o prestup, tak potom ozaj ťažko popísať takto konajúceho vodiča električky inak ako človeka, ktorého z celej práce zaujíma akurát tak kedy má fajront a čo bude napísané na výplatnej páske.
Smutné.
Ja netvrdím, že vodič má sústavne na každej zastávke sa stokrát presviedčať, či niekomu nedajbože neujde. Ale keď raz máme nejaký prestupný uzol, a je tu jasne pozorovateľný záujem cestujúceho o prestup, tak potom ozaj ťažko popísať takto konajúceho vodiča električky inak ako človeka, ktorého z celej práce zaujíma akurát tak kedy má fajront a čo bude napísané na výplatnej páske.
Smutné.

boxcar
Linka N53 smer SLUŽOBNÁ JAZDA (nočný spoj - autobus)
* 23:23 Trnavské mýto, 1. pásmo
* 23:28 Hlavná stanica, 1. pásmo
Môžem naň nastúpiť?