Reply on: Martin Fundárek #82020:
Na toto Ti neviem odpovedať, ale pravdepodobne nejaký konkrétny medveď ktorý má aj meno, na príčine bude, ale fakt neviem ktorý 
Re #82017 Valec: On je tam dokonca udomácnený už pekných pár rokov

Re #82014 risko1: Ešte Ťa doplním - ráno sa vodič predsalen o nejaké drobnosti starať musí - kolové šróby, kontrola a doliatie vody, a možno aj olej, to neviem, no minimálne vodu ráno dolievajú určite, aspoň na Karosách
Martin Fundárek
Je bohužiaľ bežnou praxou, že cestovné poriadky nezodpovedajú reálnym časom jazdy - buď sa časy opisujú rok po roku snáď ešte od boľševika a neberú do úvahy pravidelné zápchy (Pezinok, Patrónka), alebo sa časy predlžujú spojom jazdiacim aj cez víkend a cez víkend sú zbytočne mäkké.