Ten dizajn tabuliek nocnych liniek je akoze oficialny?
PREBOHA! Nic viacej infantilnejsieho a detskejsiho som uz davno nevidel! To tu niekto studoval graficky dizajn, najnovsie trendy alebo sa to zadalo ako sutaz pre materske skoly?
PREBOHA! Nic viacej infantilnejsieho a detskejsiho som uz davno nevidel! To tu niekto studoval graficky dizajn, najnovsie trendy alebo sa to zadalo ako sutaz pre materske skoly?
teda vzhladom na dlzku trvania asi opacny smajl...
d3k0