Reply on: hoppusmark #78200:
Klimatizaci samozřejmě Sor nabízí. Nechápu, proč by měla být v roce 2007 standartem, když ji prostě nechce někod mít? Sor vyrábí laciné autobusy pro chudší dopravce. Vyžaduješ něco, co ve standartu nenabízí ani superdrahá Scania nebo nejprodávanější Citaro.
S499.1023
Takže sa nejedná o žiadne zavádzanie ale naopak o nadštandardné plnenie - žiadne nové nízkopodlažné dlhé vozidlá sa nenakúpili, napriek tomu kĺbáky na a-50 máte. Asi by vám lepšie vyhovovali aj naďalej štandardné vozy.