Reply on: matiseek #77987:
Solarisy u vás hořely v Košicích, kde je údržba podobná té bratislavské. V ČR hořel pouze jeden Solaris v Ostravě. Požár vznikl od topení značky, která je používaná v kdejakém jiném autobuse.
"Nemáme nejako možnosť nakúpiť dopravné prostriedky od jedného dodávateľa"
Samozřejmě, že máte.
Urbino/Trollino
24Tr,25Tr/Citelis
A to se chystá trolejbus i pod značkou Sor!
Tramvaje do toho nepleť. Ty unifikovat nemůžeš. O té prvotřídnosti trolejbusů jedné nejmenované značky, kterou máš asi na mysli, si myslím své.
matiseek
Solarisy sú podľa mňa dobré autobusy, sú vyrábané s kvalitných materiálov, ale ich slabou stránkou sú motory a to je najdôležitejšou časťou každého vozidla to je vlastne také jeho "srdce". Na čo je dobrý dizajn, kvalitný interier keď motor.......
To s tou unifikáciu som myslel tak že, pri možnostiach, ktoré máme to nemá význam. Nemáme nejako možnosť nakúpiť dopravné prostriedky od jedného dodávateľa. Proste kvalita nejakého výrobcu trolejbusov nie je rovnaké ako jeho autobusy....Tým myslím, že trolejbusy sú prvotriedné, ale a-busy nie.....a tak je to s elina - bus, t-bus - elina atď.....