podla toho plota je to na hviezdoslavku (na konci pri rybnom nam.) a to v pozadi by mohla byt Pivovarska restauracia (steinov pivovar) na Rybnom nam.
Aspon uvidime, ako budu tipovat iny ludia...
mozno vtedy tam tie domy boli

)
Je to nejkrásnější trasa a jezdí tam nejošklivější vlaky.

N/A
Na A uz chodi tych 5 suprav 81-71M ???
Tych 20 novych M1 na ktoru trasu daju, uvital by som ich na B.