Reply on: S499.1023 #76768:
ako v zmysle, ze k sukromnemu majetku mam iny vztah ako k niecomu co vlastnime vsetci, kde nejake carbanice nemaju ziadny vplyv na funkcnost a je to len esteticka zalezitost takze by som zvazil ci vyhadzovat peniaze nas vsetkych na zbytocne pravidelne cistenie co nema ziadny vplyv na funkcnost a pod. okrem estetickeho citenia zopar spoluobcanov, usetrene penaize radsej investovat do poriadnych oprav nez do cistenia...
A o takúto rozpustenú čmáranicu keď sa niekto obtrie oblečením, tak to možno už ani nevyperie.
No_38
Prečo nejazdiť celý deň K2+T3 (ak je to technicky možné), pričom T3 bez sedadiel, s grafitmi, proste tak ako si ju zničia a zašpinia cestujúci. A možno by to prinieslo aj viac kapacity. V ranných hodinách ako posilový vozeň, mimo špičku by sa slušný vošli do K2 a T3 by slúžila ako ihrisko pre deti a večer by sa mohla fajčiť vodná fajka.
Potom by sa mohlo platiť do K2 14,-Sk a povedzme 5,-Sk do T3 kedže o tie by sa už nik nestaral. Alebo by sme to rozdelili ešte podľa času a pásma?
Asi zvrátená predstava no nie?