Reply on: Valec #76496:
A neodpustím si k téme priamych spojení na Hlavnú stanicu. Každý pondelok ráno okolo 6:45 tam z Petržalky cestujem. Autobus linky 93 príchádza na Zochovu obsadený asi tak 60-80 cestujúcimi. Prichádza k prvej veľkej výmene cestujúcich (počet vystupujúcich a nastupujúcich je približne rovnaký cca 30). Na Hodžovom námestí vystúpi asi tak 30 cestujúcich, nastúpia tak maximálne 2-3. Na SAV vystúpi takmer celý autobus a na stanicu nás ide už len cca 10. Je teda potrebné, mať pre týchto 10 cestujúcich (a to neviem či vôbec išli z Petržalky) priamu linku?

SDX
L1 - Hlavna stanica, Obchodna, Namestie SNP, Safarikovo namestie, Petrzalka
L2 - ZST Nove Mesto, Vajnorska, Trnavske myto, Vazovova, Hlavna stanica
L3 - ZST Vinohrady, Racianske myto, Obchodna, Namestie SNP, Spitalska, Trnavske myto, Ruzinov
L4 - Zlate Piesky, Vajnorska, Trnavske myto, Spitalska, Safarikovo namestie, nabrezie, Karlova Ves
L5 - Raca, ZST Vinohrady, Racianske myto, Obchodna, tunel, Karlova Ves, Dubravka
L6 - Ruzinov, Trnavske myto, Spitalska, Safarikovo namestie, Petrzalka
L7 - Dubravka, Karlova Ves, nabrezie, Safarikovo namestie, Petrzalka
Na vsetkych radialach okrem Dubravky a Petrzalky su 2 linky, na tychto dvoch su 3 (pricom by sa dalo zvazit zrusenie L7 a pripoje L4+L6/1). Trat na Jesenskeho sa v navrhu nepouziva z toho dovodu ze na Safku by mal byt prestupny uzol Petrzalka - Karloveska radiala - ak by sa L7 zrealizovala, mohla by L4 ist cez Jesenskeho. Taktiez je nevyuzita trat cez Americke namestie.
V podstate odvsadial vsade by sa malo dostat s max. 1 prestupom.