Reply on: _ERIC #76233:
poznajuc slovenskych investorov, som radsej, ze stavaju zahranicni...ludia vo vedeni mesta si uvedomuju, ze su pri moci len docasne, tak sa snazia napakovat, ako sa len da. nikdy by som vsak nebol povedal, ze pride cas, ked sa to bude robit tak okato a verejne, ako je to teraz.
Ike
spytaj ake su nazory ludi na mnozstvo skaredych budov v Bratislave? Spytaj sa ich co potrebuju? a nie za kazdu ceny sa nabalit a na ludi sa vykaslat