Reply on: Lukino #76234:
nj, jeden by povedal, že za socializmu tu nebol taký bordel ako teraz... a tiež sa nemôžem zbaviť dojmu, že teraz sa kradne viac ako za onoho režimu... akurát s tým rozdielom, že vtedy sa to inak chápalo, a brali všetci čo mohli (však to aj tak patrilo všetkým, tak prečo nie, že?) akurát že teraz nás všetkých okrádajú tí vyvolení, čo na to majú kompetencie, bo my alebo nám podobní si ich zvolili... tiež sa im ľahko berie a rozdáva, keď to nejde z vlastného ale z našich daní ?
_ERIC
To ze rozpredava majetok mesta a uzatvara obchody ktore su vyhodne pre vselikoho len nie pre mesto tak o tom sa uz radsej mlci.
Za dalsie 4 roky posobenia tohoto zvlastneho tvora budeme moct premenovat bratislavu na Durkoslavu, resp. kedze tu uz skoro nic nepatri slovakom a podla toho sa tu aj vsetko vola tak skorej Durkocity...
Volit som bol prave preto aby sa tam znova nedostal durkovsky, je mi moc luto ze vela ludi asi moj nazor nezdiela, to by tie volby dopadli inak........ ?