Reply on: S499.1023 #76049:
Súhlasím, však aj v aute radím ručne a medzi kvatlami "púšťam jazdu". Vlastne aj staré autobusy to robia. Dá sa to spraviť citlivo. Lenže technika jazdy niektorých vodičov DPB je katastrofálna.
nakoniec ta elektricka do Ghetta nebude vobec. 
SDX
Re #76035 Solider: Poloha sa neodosiela na dispecing? Mne sa zda ze kedysi sa dalo zistit medzi ktorymi zastavkami je voz...