Reply on: Ámos #73333:
Absolútny súhlas, toto tlačím BEÚS-u (aj DPhmP a iným) do hlavy už dlhé roky. Vodič potrebuje odpočinok, ale električka nie. Bohužiaľ §1 tomu úspešnec bráni rovnako ako zaťatosť niektorých vodičov, ktor nie sú schopní pochopiť, že by to bolo jednoznačne výhodné aj pre nich a radšej budú sedieť celý deň v tej istej plesnivej plečke, vyzdobenej CD-čkami a Chemlonovými dečkami, hrdo nazývanej "pridelený voz". A samozrejme by sa priťažilo aj dielni, preotžoe by vodiči bez pridelených vozov už nemali dôvod kamuflovať závady.

A navyše, potom by bolo príliš málo súprav do výpravy
fobust
Potom by bola na Obchodnej moc veľká inzenzita, radšej ju mať na Špitálskej...
linka 2:
7 00 04 08 12 16 etc
linka 6 (neviem prečo 7):
7 03 07 11 15 etc Proste minútu pred linkou 2 (aby ju odľahčila čo najviac, zároveň to umožní preklad v KV s linkami 3 a 4)
linka 3:
8 02 06 10 14 18 etc