Reply on: N/A #73095:
Ak som správne pochopil, S499 to myslel ironicky, len parafrázoval tomášove slová 
A inak súhlas s tebou, len s 2 výhradami:
1) nepovedal si, aký široký a vysoký by ten pás vrtú+ musel byť
2) mám pocit, že by to muselo byť aspoň po PN, po TT by nestačilo
hoppusmark
Toto by trebalo ukázať nielen Ďurkovskému, ale aj vláde, ktorá úspešne neposkytuje dotácie na MHD v BA.........