Igorko: do not argue with imbeciles. They just drag you to their level, then beat you with experience. Mimochodom, ked som mal 10 rokov, neodoberal som Ohnik, ale Zenit a Vesjolyje Kartinki. Zenit, "slovenske ABCcko", uz zanikol, ale Vesjolyje Kartinki citam stale a velmo rad, www.kartinki.cz
S499.1023
Okolo 70. roku bolo skúšobné použitie tyristorovej výzbroje (typ bol teda 9TrT, keďže ešte nemal hydraulické servo), sériovo od nejakého sedemdiesiateho ôsmeho-deviateho roku 9TrHT, tuším od 26. série.
Ja som v bežnej premávke jazdil len s tyristorovými trolejbusmi, prakticky len 14Tr a vyššími, na 9Tr som odjazdil asi 2 služby. Ale čo som mal párkrát príležitosť pri rôznych historických akciách, tak s tyristorovým sa jazdí asi tak tisíckrát lepšie