co sa tyka obnovy vozoveho parku...ked som sa rozpraval s koladom, tak mi povedal, ze este maju nieco ako otvorenu zmluvu so solarisom na 50 autobusov, to cislo si presne nepamatam, 22 sme uz kupili, takze 50-22:) nooo...ale kolada povedal, ze klbove solarisy kupia v roku 2007 (to bol sukromny rozhovor, ziadne verejne keci, takze to povazujem celkom za realne). Malo by sa jednat o Solaris URBINO 18 III generacia...plynove sa nubudu kupovat, lebo aby sme mali priblizne 50:50 plyn:diesel, koli neocakavanym udalostiam...a samozrejme neplynovy 18 metrovy je rovnako drahy priblizne ako 15 metrovy CNG..takze tak...takze priblizne v 3. kvartali buduceho roku by sme sa mohli tesit aj na klbaky a uz na vyradene ik280 ?

To za to môže jednoznačne KDH mafia! To ani za komunistov nebolo. ?
aquila
"Ďurkovský chce pokračovať v rozpracovaných projektoch, najmä dopravných, ako je napríklad výstavba dráhy pre električku z Petržalky do centra mesta. MHD chce zlepšiť aj nákupom nových vozidiel pre dopravný podnik a udržaním zliav pre študentov a dôchodcov. Zamerať sa chce aj na zlepšenie kvality života v meste, zriadiť chce nové parky, podieľať sa na stavbe štadiónu pre MS v ľadovom hokeji a Národného futbalového štadiónu. Tvrdí, že na dosiahnutie nielen týchto cieľov si mesto ďalšie úvery brať nebude musieť."