Reply on: Ámos #70885:
ja pisem stale k veci a fakty 
1) mesto aj napriek tym pozemkov nebude mat za co stavat. dovod ? totolna neschopnost mesta a kompetentnych _zmanazovat_ taku velku investiciu. ti ludia vedia bohuzial len tunelovat, ale nie budovat ...
2) 120 busov a 30 trolejbusov je na hranici utopie. polovicne mnozstva budu uspechom.
3) bohuzial bratislava sa dost zlou politikou v zahustovani tou dierov stava. ako som povedal, taka karlovka alebo dubravka a ruzinov, kedysi nenormalne vychytene stvrte, teraz vacsie betonove dzungle ako petrzalka. a petrzalka kedysi zatracovana preziva svoju renesanciu.
ked sa mam ja osobne priznat, tak s najvacsou pravdepodobnostou by som teraz chcel byvat v petrzalke, alebo potom lamaci/dubravke
4) prave preto, ze uz vlastne ani neni co modernizovat a vozidla sa rozpadaju za jazdy je docela akutne kupit aspon par kuskov vozidiel, lebo je docela strasidelne, ze hrozi realne priemerny vek vozidiel autobusov okolo 13-14 rokov do roku 2010.
5) no durkovsky ich tiez vela nepostavi. som naramne zvedavy, ze ktory konkretne park ma na mysli ... ale zatial sa len pricinil o rapidne znizovanie ploch zelen v bratislave
6) preco mesto uz davno neprijalo uznesenie, ze v novych projektoch musi byt aspon tolko ks stani ako bytovych jednotiek ? mesto uplne kasle na staticku dopravu
7) som bohovsky zvedavy na ten odpocet v roku 2010, lebo docela velku cast toho co teraz slubuje pocas jeho posobenia pravo naopak nicil
To za to môže jednoznačne KDH mafia! To ani za komunistov nebolo. ?
Ale ak nakupi 100 novych elektriciek, 300 novych autobusov a 50 novych trolejbusov, postavi nove trate pre elektricky, trolejbusy, tak poviem, ze v oblasti MHD za tie 4 roky nieco skutocne spravil.
aquila
ze by nic ? alebo, ze by sa durkovsky a dpb pricinil o rozvoj bratislavskeho letiska tou rozheganou karosou ?
navyse, statistika ti je velmi zaujimava vec, vies o tom, ze bratislava ma statisticky poda PPP vyssie GDP ako svedsko, alebo britania ? alebo dokonca vyssie GDP podla PPP ako velky londyn ? alebo juzna morava ?
pricom staci prejist hranicny priechod kuty - breclav a clovek je v kusok inej dimenzii... nehovoriac o tom, ked dorazi do brna
Re #70859 Ámos: co uz, toto si smer prehral sam. maly tam dat menej kontroverzneho cloveka a aj obermafioso by siel do kelu. inak pekny je pomer hlasov 3:2, to som necakal. no nic, aspon clovek moze buchnut ze KDH bolo sonst v BA porazene na hlavu.
Re #70860 Ámos: ver tomu, alebo nie, odtial to nepoznam. mozno ta to prekvapi, ale nejsom na rozdiel od teba v nikoho volebnom stabe a o benovej som od zaciatku hovoril, ze skoda, ze jediny seriozny protikandidat je ta pipenka benova ...
Re #70861 Ámos: ze ti to nevadilo, pri tvojom obermafiosovi durkovskom ? toho si este obhajoval
navyse si s tym trapny, benova tam nebola nikde ani len omylom spomenuta, je to bohuzial faktograficka pesnicka a je smutne, ze sa na tom zubozenom stave v bratislave smejes
kazdopadne som zvedavy, ci bude pokracovat v tej "razantnej" modernizacii vrakos teraz nastavenym tempom, co vsetko sa zastavia, som zvedavy, ci myslel tym 50 ha parkom zrkadlovy haj, ktory zrejme casom tiez padne za obet