2 all: co je na tom pravdy, ze durkovsky dal teraz odstranit loga mesta bratislavy z mostu apollo a dal tam teraz svoji podobizen ?!?
nevie to niekto overit, lebo nechce sa mi tomi verit, ze by to ten cernoperdelnik bol schopny. ale ak je to pravda, tak to je chrapustvo.
to, ze ma durkovsky "ciste nahodou" najlepsie fleky, a bohvie za akych okolnosti povyvesovane plagaty by clovek este pochopil, hold vyuziva svoje paky, ale hento by bolo uz chrapunstvo.
nevie to niekto overit, lebo nechce sa mi tomi verit, ze by to ten cernoperdelnik bol schopny. ale ak je to pravda, tak to je chrapustvo.
to, ze ma durkovsky "ciste nahodou" najlepsie fleky, a bohvie za akych okolnosti povyvesovane plagaty by clovek este pochopil, hold vyuziva svoje paky, ale hento by bolo uz chrapunstvo.

ano z 3,6 mld. maju vyalokovanych 1,5 mld. na elektricku. Opat vravim, ze dva uvery (1,5 a 1,7 mld by boli v konecnom dolsedku drahsie ako jeden 3,2mld.) Uvedomujes si, ze ked si zoberies uver 3,2mld. tak mas nizsie uroky ako ked si zoberes 1,5 mld. Ale pohcybujem, ze tomtu chapes.
Ike
Auta,ako som vravel, dnes som chcel ist do Tesca a akurat som mu zamaval, tak ze sa otocim pri radiu Expres a hla, tam zrazu zakaz odbocenia na Lamac, tak som sa otocil az na Valasskej.... auta tam vraj nemohli ist... teda do Tesca sa dalo ist len z Dubravky