Reply on: Sommelier #68832:
Račianske mýto alebo areál Istrochemu v porovnaní s takou Stupavou alebo Svätým Jurom pre mňa centrom sú. Takže preto, že sa to deje v celom svete, tak sa to zákonite musí diať aj u nás? A preto, že Slovač teraz vyhľadáva najmä hypermarkety, má mesto podporovať najmä tie?Počuj, čo ty vlastne chceš? Na jednej strane píšeš o "'kvalitnej' práci developerských spoločností v centre", na strane druhej niekoho, kto volá po koncepcii rozvoja a stanovení funkcií priestoru územným plánom, hneď označíš za "komunistu či neofickovca"?
Ja viem, čo chceš. Ty sa chceš len hádať bez ohľadu na obsah. Typický prípad kariérneho účastníka diskusného fóra. "Všichni jsou blbci, akorát já jsem prima bystroň", že...
Naviac víťaz nebude môcť povedať, že ho podporuje mlčiaca väčšina. Lebo presne to v prípade neúčasti na voľbách si ?
tr3mp
Teda napr.:
názov trate: začiatok výstavby - koniec výstavby
ET Petržalka 2007 - 2009
ET Hlavná stanica - Pražská - Brnianska - Lamačská - Dúbravská - Harmincova - Sch. Trnavského 2009 - 2011
TT Patrónka - Lamač 2007
Pri každom rozšírení uvádzať zdroj financovania. Niečo, ako bol program priorít na obdobie 2004-2006 (aj to je pokrok), len na dlhšie obdobie ako jedno volebné obdobie. Pretože teraz máme sice ÚP (a návrh nového), ktoré uvádzajú kde budú nové trate a horizonty (2020 a 2030), ale uvedené roky môžu prísť a budeme stále tam, kde dnes.
Mimochodom, plus pre Ďurkovského je práve program priorít na volebné obdobie, ktorý sa dá sledovať a hodnotiť čo sa splnilo a čo nie a ak nie, tak prečo. Niečo takéto sa pred tým nerobilo (a v niektorých mestách ani teraz nerobí). Aj keď zlepšovať je stále čo.