Reply on: Ike #67952:
"Londyn je iny pripad, je tu velke mnozstvo aut, necistot a ine riesenie neexistuje... U nas nic take daleko nehrozi"Nie že by sa mi páčil ten nápad, aby si ľudia platili jazdu po meste autom, ale aj u nás je veľa aút - inak by tu predsa tie zápchy neboli.
El Sergio
Tiež celkom zaujímavé - aj v súvislosti s tým, čo sa tu rozoberá už aspoň v rozsahu 15 stránok... ?