Tie nove odpojovace usekov, alebo ako sa tumu hovori; co davaju aj na trat DD a najnovsie aj na Racianskej ,kde sa rozsiruje vozovka , su aj nejak uzamykatelne? Celkovo sa mi zdaju viac zranitelne nez tie povodne ,co boli v krabiciach a zaretazovane ?
S499.1023
Tiež som linku 86 používal, ale súčasná kombinácia je úspornejšia a plne postačujúca.