Reply on: Andy #66601:
Ja ciastocne ? Koxo, sak so mnou s aopznas nazivo, tak neviem - niekedy sme sa hadali ? Stretli sme sa niekolkokrat, kupil si odo mna PDA a hadali sme sa niekedy ? Ako dakujem... za to hodnotenie.A co sa tyka tych troch pred mojim menom - Nighlighta nepoznam, ale RUGGER a DROBCEK su MOC POHODACI ! Keby si ich poznal nazivo, by si vedel. A kde Ta dodrbavaju ? Poznas ich vobec ? Nightligh Ti tu napisal nazor... Rugger a Drobec Ta kedy kde dodrbavali Andy ?
Kritika nie je dodrbavanie. Dodrbava tu S449...
Nightlight
Ako sa Vám páči nová reklama LITTLE BIG CITY?
Asi tiez budu na mna pozerat vsetci, ze z akej diery som vyliezol.
Mam pre teba radu, skor nez nieco napises na forum, tak si poloz obe ruky na stol a cca 10 minut klepkaj prstami, ako keby si pisal na klavesnicu. Potom si ich prelo na klavesnicu a mozno napises aj nieco rozumne.