Reply on: KLF #66475:
Čo je zlé na fotení vozidiel z ľavej strany?
Ja som vždy fotil podľa toho, skade je to lepšie najmä kvôli tieňom, ale či zľava alebo sprava, o to som nikdy nerozmýšľal.
Ja som vždy fotil podľa toho, skade je to lepšie najmä kvôli tieňom, ale či zľava alebo sprava, o to som nikdy nerozmýšľal.

KLF
? ? ? ?