Reply on: 81-71 #66246:
Ale nie, pochopili sme sa dobre. Proste mám nejako, je jedno ako, očíslované linky. Keď nejakú linku prevediem z autobusu do trolejbusu, NEEXISTUJE ŽIADNY DÔVOD na jej prečíslovanie.
urcite to nerobte
AAA
Re #66210 si: No vždy je to lepšie ako hrdzavé 14 Tr.
Re #66242 matthew: Ak je to teplický voz, nie je na tom nič zvláštne.
Re S499.1023: No v podstate máš pravdu, za stavu, žeby toto bola 1. t-busová linka v meste, súhlasil by som s tebou, alebo keby sme prečíslovali všetky t-busy do ,,oblastného označovania". No keď máme 12 t-busových liniek značených ako 2xx, prečo nie tú 13.?