Reply on: KLF #66033:
Tie tabule neoznačujú začiatok a koniec obce ako takej, ale začiatok a koniec úseku s pravidlami v obci. Všimni si, že niekedy ideš cez nejakú obec, už si dávno za tabuľou koniec obce, ale domy sú stále a stále si v skutočnosti v obci. No a keď potrebujú medzi nejakými MČ spraviť úsek s 90kou, tak tam jednoducho dajú tie tabule. Bolo by blbé dať koniec Bratislavy a za chvíľu zase začiatok Bratislavy, tak sa dáva k tomu aj názov MČ, a aby bol chaos, tak niekedy tam vlastne nenapíšu, že ide o Bratislavu.
SZKV
A k Amsterdamu jen tolik, že silniční komunikace mě nezajímají ani v nejmenším (a MHD po tom okruhu nejede, proč taky, když opodál jezdí metro) a metro na tom plánku je vlastně jen nejdůležitější úsek (a nejstarší), který je taky jediný v zemi. Já chtěl vědět o úseku Isolatorweg (linka 50)- Centraal Station (linky 51,53 a 54), když tvrdíš, že okruh je těsně před dokončením posledních dvou stanic. Já o tom totiž žádné informace nemám a docela by mě to zajímalo. A na oplátku dám lepší plánek, aby bylo patrné, co mám vlastně na mysli ? http://www.gvb.nl/english/travellers/maps/metromap.html