tbc:
AAAAAAANO PRESNE TAK!!!!!!!!!!!! HAHA (aj ked to moc na smiech nie je)
AAAAAAANO PRESNE TAK!!!!!!!!!!!! HAHA (aj ked to moc na smiech nie je)
my petrzalcania sa ale budeme mat, hihi


ja sa sice do toho nerozumiem, ale je to taky problem, zmenit udaje na transparentoch vo vozidlach? na to by predsa mali byt nejake nudzove zrychlene postupy. uprimne povedane, nechcel by som v sucasnosti byt navstevnikom bratislavy. napriklad v sobotu som cestoval 95 do mesta a iba pocas jazdy po novom moste sa stihla konecna zastavka zmenit 3krat!
d3k0
13sk: Ja sam niektorym zmenam nerozumiem, pretoze som porovnaval stare udaje s novymi a osmicka bola jednou z dvoch elektrickovych liniek, kde som nenasiel zmenu. Ale vonku su vycapene nove cestaky. Prazdninove odchody pri zmenenych linkach este nie su, preto ich ani nehladajte.