d3ko: no odkial asi? spadnu z neba! 
hehe, ale som zvedavy, ci sa este dozijem NEJAKEHO riesenia dopravy v bratislave. nejako neverim, ze o 8 rokov pocestujem do malaciek bratislavskym metrom...

hehe, ale som zvedavy, ci sa este dozijem NEJAKEHO riesenia dopravy v bratislave. nejako neverim, ze o 8 rokov pocestujem do malaciek bratislavskym metrom...
hroch
co sa ale tyka nahradenia 88, viac sa mi pozdaval navrh tulenique ("#6541"). to tiez nie je blbost, ci ano?