Reply on: L5 #64978:
Ja by som isiel hned ? Ak to dakto zorganizuje, tak sa pridam.Ja to organizovat nemozem, lebo osobne odtialto poznam tak 5% ludi, to by chcelo dakoho, kto tu pozna vela ludi, ze sa dohodne dake "jadro" a ja sa urcite pridam. ?
? Si to uzi !
81-71
Inak cela ta stranka Hip-Hop SK je o tomto...podla mna, ak by sa tam clovek pohrabal v diskusnych forach na tom webe, mozno by a narazil na ludi co dosprejovali ten trolejbus aj elektricky, to robia stale ti isti menejcenni spoluobcania fetaci sprejeri...