Reply on: Sommelier #64780:
Ty si myslíš, že si najlepší z najlepších, že všetko vieš! Ja nikdy netvrdím, že mám vo všetkom pravdu, lenže pozri sa na ty na svoje príspevky. Pozri sa ako sa vyjadruješ! Môžeš ísť do Bieloruska, keď sa ti tu nepáči! EÚ na tom zarobí, ale profitujeme z toho aj my, a to je podstatné!
Sommelier
A ako si predstavuješ tie cesty Pezinčanov ? Že budú vystupovať na Filiálke ? Však už tá stanica bude musieť byť z veľkej časti pod zemou.