Reply on: aquila #63676:
No jak myslis,ale v messkom priestore neni mozne davat uplne rovnatko medzi vlak a metro, to ti je dufam jasne.Rychlost 160 km/h nevyuzijes ak mas taku hustotu stanic ako u metra je,pretoze sa vlak ani poriadne nerozbehne.Preto je z tohot pohladu metro vyhodnejsie,aj dynamicke vlastnosti ma lespie,akceleraciu a pod. Ono v prehnanom modelovani by som mohol povedat,ze je blbost lietat lietadlom z jedneho konca BA na druhy koniec.
Sommelier
Kdežto v BA pri súčasnom stave železníc - možno by som zvolil (aj) električkovú variantu (pripojiť aj NC Avion a priľahlú zástavbu, aby sa tam konečne začali stavať aj byty). Ale netvrdím, že tá železničná je úplne zlá (okrem toho sa ide realizovať).