Reply on: luky133 #63280:
A teda ešte raz opakujem. TARIFA NEMÔŽE ZÁVISIEŤ OD TYPU AUTOBUSU. Buď máš možnosť používať BČK alebo nemáš možnosť. A nie že tu si môžem minúty odrátať a tam potrebujem klasický lístok, lebo prišiel starý bus.Re #63282 luky133: Že tak smelo hovoríš o tých čidlách... Kde také fungujú? Napríklad...
Re #63283 81-71: Veru to nezmysel je, pretože šporovlivá Slovač by sa veľmi rýchlo začala Ikarusov 280 namiesto nových vozov na svojich linkách dožadovať.
Re #63284 Ike: Prečo to komplikuješ? A keď si dnes chceš ráno kúpiť električenku, kde si ju kúpiš? Presne tam, kde by si si kúpil kredit.
Re #63301 S499.1023: Výhodou dvojnásobného označenia by bola možnosť využívať kredit presne na minútu bez strát. Ale inak vo všeobecnosti dobre vieš, že systém check in - check out považujem za nebezpečnú zvrhlosť.
A vôbec, Bratislava má jednu z najinteligentnejších taríf široko-ďaleko. Tak o čom to všetko je?
Efektivita pohybujuca sa v zapornych cislach
Ike
"A systém by vedel aké kódy použil a aké boli čiarové kódy vytlačené. NAPR niekto urobi kód 36735476437s474d ale taký systém nepozná takže ho nezaregistruje. ALe bola by tam i päťová vrstva farby ktorá sa používa na kartách na vlek a lanovku..."
cize de facto cestovne listky, akurat ze tie su lacnejsie na vyrobu...
neviem podla mna zbytocne spekulujes