Reply on: Vladimír #63278:
Je to sice nezmysel, ale tiez je to na zamyslenie sa, ci by mali ludia tolko isto platit za odvoz IK280 alebo dajme tomu Solarisom alebo Skodou 25Tr...


tu http://ike.webzdarma.cz/20 - Vodič MHD.mp3
Ike